24 Nisan 2012 Salı

Range Rover Evoque Victoria Beckham Special Edition

Victoria Beckham kendisi  bi stil ikonu! Bunu zaten biliyoruz dediğinizi duyar gibiyim sonuçta kadın hamarat bi zamanların en baharat çıtır kızıydı sonra David i kaptı, 3 çocuk yaptı ki hala taş (kıskanç mı olduk ne :P) modelliğe soyundu, reklam yüzü oldu, parfüm çıkarttı, en çok taklit edilen izlenen kadın oldu, sonra kendi adıyla çok konuşulan Victoria Beckham markasını oluşturdu tasarımları oldukça çarpıcı ve başarılı bulunup moda devlerinden tam not aldı.
Peki sevgili Vicky şimdi neye el attı dersiniz erkeklerin en sevdiği oyuncaklara desek (ki bnm de favori oyuncağımdır küçüklüğümden beri:) ) Evet doğru bildiniz arabalara! Karşınızda Victoria Beckham tarzı Range Rover lar.Taze araba tasarımcımız Vicky, Pekin'de ilk tasarımı olan tabii ki de kendi adıyla anılan Range Rover Evoque Victoria Beckham Special Edition ı tanıttı. Model, tahmin edeceğiniz gibi sınırlı sayıda, 200 adet üretildi.Bu kısım xtra ilgilenenlere: Vicky eli değmiş modeller  standard Evoque ların fiyatının iki katı fiyatına , yani 80.000 pound a ,temiz para :D


Gelelim Victoria nın Evoque ya ne kattığına kendisi bu kadar maskülen bi arabaya feminenlik kattığını ve tasarımı için favorisi rose gold u sık kullandığını belirtmiş ayrıca Range Rover daki kalite ve  el işçiliğinin kendi markası içinde önemli olduğunu dolayısıyla bu işbirliğinin şukela olduğunu demiş, eee doğru da demiş :)
Videosuna da buradan buyrun karşınızda Range  Rover Evoque Victoria Beckham Special EditionBn sevdim bu modeli,bakalım Victoria tarzı Evoque lar ne kadar ilgi görücek :)

2 yorum: